Лікар

Христина Вольницька

Лікар-пульмонолог вищої категорії

записатись на прийом

Лікар-пульмонолог вищої категорії

Лікарський стаж - 12 років

Освіта – вища. З 2003-го по 2009-ий рік навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Медичний факультет, спеціальність – лікувальна справа. 2009-2011 роки – проходження інтернатури за спеціальністю пульмонологія та фтизіатрія на базі Львівського регіонального фтизіопульмонологічного лікувально – діагностичного центру.

З 2009 р. займалася науковою роботою на кафедрі фтизіатрії та пульмонології і отримала звання магістра медицини.

З 2011 по 2017 р. – асистент кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

У 2016 р. захистила кандидатську дисертаційну роботу та отримала звання кандидата медичних наук, що прирівнюється до диплому доктора філософії.

 

2017 – 2022 р. – доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. З вересня 2013 року викладаю курс фтизіатрії іноземним студентам з англомовною формою навчання у Львівському національному медичному університеті.

Багато працюю над підвищенням свого професійного рівня, вирізняюся науковим підходом до вирішення медичних проблем. Є співавтором трьох навчальних посібників: «Інфекційні хвороби з основами фтизіопульмнології», «Основи фтизіопатології позалегеневої локалізації», «Прикладні питання фтизіатрії дитячого та підліткового віку», які затверджені Центральним методичним кабінетом вищої медичної освіти МОЗ України та Департаментом кадрової політики, освіти і науки МОН України, а також автор більш як 40 наукових праць у фахових наукових періодичних виданнях та неодноразово виступала з доповідями на міжнародних та національних науково-практичних конференціях.

blank

Іноземні мови: англійська

Досвід роботи

  • 2011 – 2022 – Лікар-ординатор пульмонологічного відділення Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру «ЦЕНТР ЛЕГЕНЕВОГО ЗДОРОВ’Я» м. Львів.
  • 2019 р. – отримала кваліфікаційне посвідчення лікаря вищої категорії за спеціальністю “Пульмонологія”.
  • З 2020 по 2022 р. – робота з дорослими хворими та вагітними жінками хворими на COVID-19 у пульмонологічному відділенні.

Досягнення

  • 2020р. – отримала Подяку від Львівської обласної державної адміністрації за високу професійність, сумлінну працю у наданні медичної допомоги хворим на COVID-19.

Прокрутити вгору