Ехокардіографія у клініці «Вільне дихання»

Метод УЗД, такий як ехокардіографія Львів, заснований на уловлюванні й тестуванні відбитих ультразвукових сигналів від структур серця. В медичному центрі «Вільне дихання» ехо серця виконують на сучасному обладнанні.

Лікарі нашої клініки у м. Львів застосовують ехокардіографію для обстеження особливостей серцево-судинної системи. ЕхоКГ проводиться пацієнтам з болями в грудній клітині, захворюваннями серця, вродженими аномаліями, при реабілітації після ковіду та інших тяжких захворювань.

записатись на Ехо
Вартість послуг дивитись ціни

Наш лікар-кардіолог

doctor

Христина Репій

Лікар-кардіолог

записатись на прийом

Де зробити ехокардіографію у Львові?

Якщо вам потрібне обстеження, таке як УЗД серця ехокардіографія, звертайтесь в наш медичний центр. Після УЗД серця Львів ви одразу зможете отримати консультацію та необхідну допомогу — призначення курсу терапії, скерування на додаткові дослідження чи до фахівців відповідного профілю.

Наші фахівці проведуть УЗД серця, якщо електрокардіограма показала змінений серцевий ритм або в результаті рентгенологічного дослідження виявлені зміни форми, розмірів та положення серця і магістральних судин.

Ехокардіографія у Львові

Переваги ехо серця

Важливо, що ехо серця — це неінвазивна та повністю безпечна процедура. На сьогодні ехо серця Львів є найбільш інформативним методом сучасної діагностики. За допомогою ультразвукових хвиль кардіолог лікар досліджує зміну розмірів, форми органу, положення серця, розташування магістральних судин.

Переваги наступні:

 • безпечність, процедура не має шкідливого радіаційного впливу;
 • відсутність необхідності спеціальної підготовки;
 • можливість повторення діагностики потрібну кількість разів;
 • висока точність;
 • відсутність протипоказань;
 • швидкість.

Навіть одна консультація з УЗД обстеженням дозволяє повністю побачити стан серця в реальному часі й призначити для пацієнта належне лікування.

Коли та для чого потрібно проводити ехокардіографію (УЗД серця)

Ехокардіограма, що не потребує оперативного втручання, рекомендована пацієнтам при таких станах та хворобах:

 • болі у грудях, задишка, тривалий постійний кашель;
 • аритмічна робота, сторонні шуми в серці;
 • часті запаморочення, втрата свідомості;
 • падіння або підвищення тиску;
 • постійна слабкість, пітливість на фоні збоїв в роботі серця;
 • набряки кінцівок, посиніння шкірних покривів;
 • задишка при невеликих фізичних навантаженнях або у стані спокою;
 • інфаркт міокарда.

Також ехокардіографія Львів показана спортсменам та особам, діяльність яких пов’язана з інтенсивними фізичними навантаженнями на серце. Профілактичний огляд ультразвукового дослідження серця ЕхоКГ рекомендовано проводити не рідше ніж один раз на 2-4 роки.

Що може виявити ехокардіографія?

Діагностична ехокардіографія серця дозволяє оцінити патологічні зміни роботи серця, своєчасно виявити вади серця.

Метод ультразвукової діагностики, що дозволяє безболісно обстежити пацієнта, допомагає у випадку серцевої недостатності, а також при:

 • аномаліях судин;
 • перикардиті;
 • погіршенні кровообігу та ін..

Як відбувається УЗД серця (ехо серця)?

УЗД серця ехокардіографія — це обстеження серцево-судинної системи, для проведення якого застосовують сучасний ультразвуковий апарат.

Процедура ехокардіографії у м. Львів триває 15-20 хвилин. Пацієнту потрібно роздягтись до пояса. Далі лікар функціональної діагностики проводить обстеження грудної клітини.

Для точного визначення серцевого ритму та інших показників пацієнту напередодні не можна нервувати та втомлюватися, вживати каву, антидепресанти, алкоголь.

Способи проведення УЗД серця — ехокардіограма

Обстеження буває трьох видів:

 1. Режим «А» — реєструє пікові сигнали з різною амплітудою;
 2. Режим «В» — реєструє інтенсивні сигнали, підсвічує відповідні частини на моніторі;
 3. Режим «М» — дає можливість побачити рухомі структури при роботі серця, надає повну картину стану органу.

Також лікар кардіолог може запропонувати двомірне УЗД для оцінки стану серцевого м’яза та судин, й доплер-ехокардіографію, за допомогою якої є можливість обстежити кровотік.

УЗД серця у дітей

Ехокардіографія серця немає протипоказань по віку, її можна проводити як новонародженим дітям, щоб перевірити відсутність вроджених вад і патологій, так і дітям різних вікових груп.

Напередодні УЗД серця дитини малюку слід розказати про те, як і для чого буде відбуватися процедура, пояснити, де буде знаходитися мама в цей час. 

Після 1-го року життя дитини батьки зобов’язані обстежити дитину у кардіолога та зробити УЗД серця й електрокардіограму. Також важливо зробити ультразвукову діагностику дитині перед початком навчання в школі, занять в спортивних гуртках або секціях. 

Серед показань до термінового проведення УЗД серця дітям виділяють:

 • скарги на біль у грудях;
 • задишка після фізичних навантажень;
 • втрата свідомості;
 • постійна втома та інші.

Протипоказами можуть бути шкірні захворювання в ділянці серця, деформація діафрагми, індивідуальна непереносимість. Ви можете зробити запис на прийом та отримати професійну допомогу. Для дітей на УЗД серця ціна є такою ж самою, як і для дорослих.

Лікарі УЗД у медичному центрі Вільне дихання

Щоб потрапити до досвідченого кардіолога, відвідайте наш медичний центр «Вільне дихання». З вами будуть працювати кваліфіковані спеціалісти. Після діагностики вам нададуть консультацію щодо подальших дій — додаткових обстежень, терапії, допомоги інших лікарів.

Ціни на УЗД

Якщо вам необхідно пройти ехокардіографію у м. Львів, можете записатися на обстеження у нашу клініку, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. На ехо серця Львів ціна доступна. Якщо потрібна додаткова консультація, ви можете замовити дзвінок. На всі питання вам відповідатимуть наші адміністратори.

Прокрутка до верху