Відновлення за допомоги медичного лікувального масажу

Якщо вам потрібен лікувальний масаж, Львів — це місце, де ви отримаєте послуги найвищого класу. Наші співробітники — сертифіковані масажисти вищої категорії з великим стажем роботи. Ми пропонуємо лікувальний, оздоровчий, дренажний, точковий масаж у Львові. 

Фахівці клініки «Вільне дихання» у Львові застосовують класичний лікувальний масаж як найдавніший терапевтичний метод у боротьбі з багатьма захворюваннями. Медичний лікувальний масаж допоможе зміцнити здоров’я, значно швидше  відновитися після важкого захворювання, полегшити патології певних тканин, підвищити функціональні можливості організму.

Ретельне опрацювання сертифікованим масажистом ділянок тіла за певною методикою покращує кровопостачання та відтік лімфи. Лікувальний масаж загальний сприяє швидкій регенерації тканин, підвищенню ефективності призначеного лікування. Для кожного пацієнта, з урахуванням показань та загального стану, призначається індивідуальна масажна техніка та встановлюється оптимальна кількість та періодичність процедур. Місце, де проводиться масаж — Львів, клініка легеневих захворювань та супутньої патології «Вільне дихання». Ми пропонуємо програми, які враховують потреби та стан здоров’я кожного клієнта. 

записатись на прийом
Вартість послуг дивитись ціни

Наш лікар-масажист

doctor

Тарас Слабий

Фахівець з лікувального масажу

записатись на прийом

Методи та види масажних процедур

Лікувальний масаж у нашій клініці м. Львів дозволяє зняти загальне напруження, усуває м’язові тригери та покращує еластичність м’язів. Завдяки ефективному масажу поліпшується трофіка шкіри та тканин, стимулюються обмінні процеси. Зникає втома, покращується сон, настрій, загальне самопочуття. Такий косметичний масаж показаний не лише при захворюваннях. Його можна використовувати і в профілактичних цілях. 

лікувальний масаж львів

Лікувальний масаж спини і інших ділянок тіла може мати такі призначення:

 • біль та почуття напруження, втоми в шиї, спині чи кінцівках;
 • відновлення після захворювань органів дихання, ковіду;
 • малорухливий спосіб життя, сидяча робота;
 • підвищені фізичні навантаження; 
 • травми кістково-м’язової системи;
 • стрес, втома;
 • сколіоз, остеохондроз, радикуліт, ішіас, міжхребцева грижа;
 • інші захворювання опорно-рухового апарату поза загостренням.

Масаж спини — складна процедура. Техніка мануального впливу поєднує специфічні розтирання, натискання, погладжування, вібрації. Для стійкого результату рекомендується повторювати лікувальний реабілітаційний масаж (після-травматичний) або інші курси у місті Львів один раз на сезон 10-15 сеансів: 

 • масаж спини;  
 • масаж шийно-комірцевої зони;  
 • масаж ніг, живота, стоп, попереку;
 • загальний масаж;
 • лімфодренажний масаж;
 • релакс масаж;  
 • антицелюлітний масаж. 

Для зміцнення мускулатури дихальних шляхів, відновлення їх роботи після пневмонії, плевриту, ковіду, а також при бронхітах, пневмосклерозі застосовуємо дренажний масаж. Механізм його фізіотерапевтичної дії передбачає інтенсивне прогрівання бронхів. Завдяки розширенню судин бронхів, мокротиння розріджується й легко виводиться відкашлюванням та через лімфатичну систему. Лікувальний масаж грудної клітки (дренажний) при захворюваннях дихальної системи показує високу ефективність. Він значно прискорює одужання та покращує самопочуття пацієнта. 

Наші масажисти застосовують спеціальний лікувальний реабілітаційний масаж при різних захворюваннях та після травм, отже відгуки пацієнтів завжди позитивні.

лікувальний масаж

Лікувальний масаж в медичному центрі Вільне Дихання Львів

Якщо вам потрібен лікувальний масаж спини, Львів буде тим містом, де ви швидко знайдете потрібні медичні послуги. Наші спеціалісти мають досвід лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, респіраторної системи та інших органів. Ми пропонуємо загальний лікувальний, а також дитячий оздоровчий масаж, який допоможе нормалізувати основні процеси організму та покращити імунітет. Ви можете звернутися до нас по консультацію в місті Львів, щоб пройти обстеження та отримати призначення медичного фахівця. Він підбере потрібний вам лікувальний масаж та інші процедури. 

Консультація безкоштовна для наших клієнтів. Ви можете звернутися по неї онлайн або зателефонувати нам за номером 067 550 64 69. Наш менеджер допоможе вам записатися на масаж, а також розкаже про вартість послуги. Приходьте на сеанс в наш медичний центр за адресою: Львів, вул. Мікльоша, 27. Ви завжди отримуєте якісний та результативний масаж — лікувальний, оздоровчий та косметичний. Вигідні ціни на масаж у Львові роблять цю процедуру ще більш приємною.

Прокрутити вгору