Ефективне лікування захворювань ендокринної системи

Якщо вам потрібен ендокринолог у Львові, у нашій клініці ви можете отримати фахову консультацію для ефективної діагностики та терапії захворювань, спричинених відхиленнями у роботі ендокринної системи, розв’язати проблеми з сонливістю, втомою, погіршенням стану шкіри та не тільки.

Ендокринна система залучена в роботі внутрішніх органів за допомогою гормонів. Наші лікарі ендокринологи здійснюють лікування щитоподібної, паращитоподібної залози та інших залоз внутрішньої секреції. Досвідчений ендокринолог Львів, послуги якого пропонує наш медичний центр «Вільне дихання» допоможе відновити нормальний обмін речовин та усунути статеву дисфункцію.

записатись на прийом
Вартість послуг дивитись ціни

Наш лікар-ендокринолог

doctor

Марта Фірчук

Ендокринолог вищої категорії

записатись на прийом

Які хвороби лікує лікар-ендокринолог?

Ендокринологи клініки «Вільне дихання» лікують не лише симптоми захворювання, але й наслідки. Ми виявляємо причини ендокринних порушень та призначаємо ефективне лікування для корекції гормонального балансу. Записуйтесь на консультацію ендокринолога у Львові у випадку таких порушень у роботі ендокринної системи, як:

 • ожиріння;
 • цукровий діабет;
 • остеопороз;
 • розлади роботи щитоподібної залози (щитовидної залози);
 • патології залози наднирників, гіпоталамо гіпофізарної системи;
 • аутоімунний тиреоїдит та не тільки.

До лікаря ендокринолога, який спеціалізується на патологічних змінах ендокринної системи, проводить лікування цукрового діабету та надниркових залоз, звертаються і з іншими розладами, у тому числі з проблемами обміну речовин, гормональними збоями.

Лікар ендокринолог — це досвідчений спеціаліст, можливо, кандидат медичних наук, який точно знає, які заходи слід застосувати у кожному конкретному випадку. Лікар ендокринолог Львів додатково може призначати УЗД щитовидної залози, інші види обстежень.

Ендокринолог Львів

Коли варто записатися на консультацію ендокринолога у Львові?

Наші ендокринологи — це фахівці вузького профілю, які досліджують патології ендокринної системи. Лікарі високої кваліфікації лікують захворювання таких органів, як гіпоталамус, підшлункова, тиреоїдна залози, гіпофіз, надниркові залози.

Львів ендокринолог здійснює корекцію порушень роботи залоз, усуває порушення метаболізму кальцію, відновлює продукцію гормонів, біологічних речовин, що регулюють важливі функції організму.

Рекомендуємо консультацію ендокринолога пацієнтам із недостатньою чи зайвою вагою. Також консультація ендокринолога потрібна за наявності наступних негараздів зі здоров’ям: 

 • нездужання, сонливість, слабкість;
 • набряки різної локалізації;
 • зміна кольору шкірного покриву;
 • відсутність апетиту, сухість у роті;
 • уповільнення або почастішання серцевого ритму;
 • нервозність і плаксивість;
 • ендемічний зоб;
 • погіршення пам’яті;
 • дискомфорт у ділянці шиї;
 • задишка, відчуття жару або внутрішнього тремтіння;
 • порушення менструального циклу;
 • погіршення стану нігтів та волосся.

Перелічена симптоматика часто свідчить про наявність ендокринних патологій, які мають хронічний характер. В нас працюють найкращі ендокринологи Львова, які допоможуть при патологіях різного рівня.

Як відбувається консультація ендокринолога?

Зазвичай консультація ендокринолога Львів в клініці триває від 20 хвилин. Фахівець збирає анамнез, проводить діагностику. Плануючи візит до ендокринолога, візьміть з собою історію хвороби, призначене раніше лікування, дані попередніх лабораторних та/або апаратних досліджень (за наявністю).

Під час огляду спеціаліст запитує в пацієнта інформацію про симптоми (коли з’явились, якими ознаками проявляються), хронічні захворювання, нещодавно перенесені хвороби, режим дня, харчування. Потім фахівець може скерувати на аналізи, апаратні дослідження, щоб уточнити чи підтвердити діагноз.

Які аналізи призначає лікар ендокринолог

Наш лікар — це фахівець вищої категорії, який точно знає методики лікування. Це також засвідчують про ендокринолога Львів відгуки. Спочатку вас можуть скерувати на лабораторні аналізи крові для визначення рівня глюкози, УЗД щитоподібної залози. Далі ви ще раз приходите до лікаря, який призначає курс терапії. Своєчасна консультація ендокринолога у нашій клініці у місті Львів допоможе встановити правильний діагноз, призначити ефективне лікування. Ендокринолог Львів ціни доступні. Запис на прийом легко зробити на сайті онлайн. Клініка розташована за адресою: Львів, вул. Мікльоша, 27. Якщо ви хочете уточнити якісь питання, телефонуйте нашим адміністраторам.

Прокрутка до верху