Лікар

Надія Рудницька

Лікар-пульмонолог вищої категорії

записатись на прийом

Лікар-пульмонолог вищої категорії

Лікарський стаж - 30 років

У 1985 закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. Інтернатуру проходила на базі Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Кандидат медичних наук

В 1986 році поступила в аспірантуру на кафедру біохімії при Київському державному інституті фізичної культури. У 1990 році захистила кандидатську дисертацію.

З 1989 р. працювала лікарем-терапевтом у Львівському обласному госпіталі інвалідів Вітчизняної війни.

В 1990 р. пройшла курси удосконалення на базі Київського інституту удосконалення лікарів за спеціальністю “Пульмонологія”.

З 1991 р. – лікар-пульмонолог ЛРФПЦ – завідуюча пульмонологічним відділенням. З 1991р. – головний позаштатний спеціаліст з пульмонології департаменту охорони здоров’я ЛОДА по даний час.

Лікар-пульмонолог вищої категорії з 1995 р.

Окрім основної роботи на посаді завідуючої пульмонологічним відділенням ЛРФПЦ, постійно проводить організаційно-методичну і лікувально-профілактичну роботу по наданню пульмонологічної допомоги хворим в області. Організовує навчання на переривистих курсах
для районних спеціалістів по актуальних питаннях у пульмонології.

Має друковані роботи в матеріалах науково-практичних конференцій та журналах. Користується заслуженим авторитетом серед хворих і працівників відділення.

Систематично працює над підвищенням свого професійного рівня, приймає участь у клінічних розглядах складних для діагностики хворих, у роботі клініко-анатомічних конференцій.

Є противником куріння і активним пропагандистом здорового образу життя серед хворих і колег по роботі.

Постійно знайомиться з новинками медичної літератури і преси, втілює у практику прогресивні методи лікування хворих та профілактики захворюваності серед населення Львівської області.

Заслужений лікар України

Як лікар отримує не лише позитивні відгуки пацієнтів, а й визнання від держави. У січні 2022 року присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».

Прокрутити вгору