Лікар

Ольга Толох

Лікар-пульмонолог вищої категорії

записатись на прийом

Лікар-пульмонолог вищої категорії, імунолог

Лікарський стаж - 32 роки

У 1985 році закінчила факультет ІІ Московського медичного інституту, після чого навчалася у цьому ж закладі у клінічній ординатурі за фахом “Внутрішні хвороби” з спеціалізації “Пульмонологія”  яку закінчила у 1997 р. 

Працювала до 1991 р. лікарем-пульмонологом консультативної поліклініки Львівського НДІ туберкульозу, а з 1991 р. по 2008 рік – лікарем-пульмонологом ІІ діагностичного відділу Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру. З 2008 року – завідувач цього ж відділення. 

Як завідувач ІІ відділення діагностичного відділу Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, займається діагностикою бронхолегеневої патології, у тому числі імунопневмопатології. Під її керівництвом розроблені покази для госпіталізації у діагностичне відділення (визначення генезу інфільтративних та вогнищевих тіней у легенях, кулясті утвори у легенях, порожнинні утвори у легенях, захворювання плеври, внутрішньогрудна лімфоаденопатія, легенева дисемінація тощо).

З  2001 р. – асистент кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ за сумісництвом.

За час роботи О.С.Толох проявила себе вдумливим сумлінним працівником, кваліфікованим лікарем. Володіє глибокими теоретичними і практичними знаннями у галузі пульмонології, алергології та клінічної імунології. 

Проходила стажування у медичному центрі “Cubrini medical center” у США, м. Нью-Йорк. Член Європейської Респіраторної Спілки (ЄРС)

Втілює у практику сучасні методи діагностики і терапії імуно-пульмонологічної та алергологічної патологій. Є автором понад 50 наукових публікацій. Значна частина публікацій останніх років присвячена питанням лікування бронхіальної астми.

Прокрутка до верху