Наші лікарі на міжнародному медичному форумі

blank

Фахівці клініки “Вільне дихання” долучились та взяли участь у ювілейному міжнародному медичному форумі “Медицина України та світу : основи, реалії та стратегічні перспективи”. Захід відбувався з 13 по 15 грудня.

На одному з пленарних засідань, разом з європейським медиками та лікарями з усієї України, лікар-пульмонолог Христина Вольницька як доповідач на форумі поділилась своїм досвідом та знаннями підходів до лікування бронхіальної астми.

Лікарі клініки “Вільне дихання” взяли участь у симпозіумі “Інноваційні лікувальні методики у пульмонології” і доповідали щодо ролі спірометрії у діагностиці ХОЗЛ та ролі холінолітика тривалої дії у терапії пацієнтів з ХОЗЛ.

Під час форуму доповідали також й міжнародні експерти зі США, Канади, Великої Британії, Австрії, Польщі та провідні українські вчені, експерти.

Лікарі клініки “Вільне дихання” не тільки постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації та оновленням знань, а й діляться власним фаховим досвідом.

Це дозволяє клініці надавати пацієнтам якісну медичну допомогу відповідно до міжнародних стандартів! Запис на прийом до фахівців клініки за телефоном: 067 550 64 69, м. Львів вул. Мікльоша 27.

Прокрутити вгору